Vykdoma veikla

2013 metais dalyvavome Anykščiuose organizuotoje tarptautinėje informacinėje konferencijoje skirtoje Sveikatinimo metams „Paslapties uždangą atskleidus: kiti sveikatinimo ir pagalbos sveikatai būdai“. Jos metu buvo pristatyti alternatyvūs gydymo metodai ir skirtingos praktikos.

Keletas šeimų vykome į reabilitacijos centrą „Adeli medical center“ Slovakijoje, kad išbandytų ten siūlomas paslaugas, pasisemtų patirties. Buvo rengiama šeimų, auginančių neįgalius vaikus su cerebriniu paralyžiumi popietė, kurios metu pasidalinta patirtimi apie Slovakijoje esančią „Adeli medical center“, pamatytus gydymo metodus. Remiantis šiais metodais gydymas tęsiamas ir Lietuvoje.

Mūsų vaikai ne vienerius metus dalyvauja meninės saviraiškos skatinimo ir gebėjimų lavinimo užsiėmimuose, kuriuos veda diplomuotas meno terapijos specialistas. Šiuos užsiėmimus lankantys vaikai tapo optimistiškesni, labiau pasitikintys savo jėgomis, lengviau bendraujantys, emociškai stabilesno, atrado norą kurti.

Jau antri metai iš eilės vykdome Socialinės reabilitacijos paslugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą, kurio metu vaikai mokomi taisyklingo judesio, formuojami bendravimo ir buitiniai įgūdžiai, tėvams veikia savitarpio pagalbos grupė.